Školení, semináře, výjezdní zasedání

Pro Vaše setkání máme k dispozici 3 výukové salonky (s denním světlem, mimo podlaží pokojů, nejedná se o restaurace)

  • 60 míst
  • 30 míst
  • 10 míst

V saloncích je možné využít projekční plátna, flipcharty a TV. Ve všech učebnách i celém hotelu je k dispozici WI-FI připojení. Pronájmy výukových místností jsou v případě ubytovaných nebo stravovaných skupin zdarma.

Na ubytování účastníků Vašich akcí je připraveno

34 velice prostorných a pohodlných 2 – 3lůžkových pokojů a apartmanů. Všechny pokoje jsou s vlastními koupelnami(vany, sprchové kouty).

Stravování Vašich akcí je možné řešit

formou plné penze, polopenze, časově dle Vašich potřeb a plánů školení. Na objednávku připravíme raut až pro 150 lidí, grillparty , nebo zabijačkové hody a podobné akce. Coffeebreaky připravujeme přímo do učeben, nebo do salonků v sousedství (káva, čaj, minerální vody, domácí koláče, chlebíčky ovoce a jiné)

Váš volný čas

je možné kdykoliv vyplnit návštěvou sauny s bazénkem, fitness salu, biliard salonku, venkovního hřiště a yhřívaného venkovního bazénu (od května do září). Na objednávku lze využít sousední tenisové kurty, Pro pohodu a relax hostů je možné objednat služby hotelových masérů a pro uvolnění atmosféry může být připravena večerní produkce spolupracující kapely.

Outdoorové programy

Jsme schopni zajistit lanové centrum , sportovní rybaření,  čtyřkolky, kola, lyže , apod… .

Cena

Odvíjí se dle Vašich požadavků. Kalkulaci ceny Vám rádi kdykoliv připravíme.